Magda-bez-bloga

witraż

 • poniedziałek, 24 marca 2014
 • niedziela, 02 marca 2014
 • wtorek, 22 maja 2012
  • Witraż :)

   Witrażem też czasem się zajmuję. Lubię to bardzo choć ostatnio nie bardzo mam czas na chodzić zajęcia. Dowiedziałam się o nich właściwie przypadkiem z internetu i w dodatku początkowo były to zajęcia dla dzieci. Poszłam z ciekawości, żeby spróbować czegoś nowego. Zabrałam na zajęcia swoją córkę, której najbardziej spodobało się lutowanie. Zrobiłyśmy wtedy psa.

   Po około 2 miesiącach okazało się, że przychodzi coraz mniej dzieci a zajęcia stały się zajęciami dla dorosłych, których przychodziło coraz więcej. Czasem ciężko było się dostać., tyle było chętnych a zajęcia co 2 tygodnie w kawiarni "Mesita", która już nie istnieje :(

   Udało mi się zrobić 2 anioły, ważkę, kotka, gruszkę i kilka par kolczyków, które świetnie nadały się na nietypowe prezenty dla rodziny i bliskich koleżanek.

   Teraz zajęcia odbywają się w "Lesie Rąk" na Hożej (w Warszawie oczywiście, bo prowadząca zajęcia Lidka - bardzo sympatyczna i kompetentna osoba na codzień zajmuje się witrażem gdzie indziej :) i są średnio raz w miesiącu.

   Lidka ma swoją stronę www.szklanapracownia.pl i można tam zobaczyć różne ciekawe rzeczy :)

   A poniżej kilka z moich wytworów:

   patynowane na miedziano, tu jeszcze bez bigli

   Baranek na ostatnim zdjęciu nie jest mojego pomysłu. Widziałam podobnego na jakimś blogu ale niestety w tej chwili nie pamiętam gdzie :( Jeśli znajdę tą informację lub przypomnę sobie to napiszę gdzie go widziałam.

   No i znalazłam, baranki widziałam u Jolinki :)

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „Witraż :)”
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   maagdas
   Czas publikacji:
   wtorek, 22 maja 2012 17:29

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa