Magda-bez-bloga

Wpis

sobota, 08 marca 2014

Wymianka babeczkowa u kgosi :)

Dziś finał wymianki babeczkowej zorganizowanej przez kgosię.

Moja parą była Ola z bloga pinkuart Przygotowałam dla niej lnianą poszewkę na poduszkę na którą naszyłam obrazek z haftem krzyżykowym przedstawiającym babeczki.

Miało być też coś biżuteryjnego - zrobiłam szydełkowe kolczyki w kształcie babeczek (mam nadzieję, że wyglądają choć trochę na babeczki ;)

Widziałam kiedyś takie gdzieś w sieci i pomyślałam, że akurat do tematu pasują :) Schemat do haftu na poduszce też znalazłam w sieci przy czym skopiowałam obrazek, który znalazła wyszukiwarka, bo nie mogłam go znaleźć dalej na stronie. Gdyby ktoś chciał to mogę przesłać mailem, bo mam zapisany.

Do przesyłki dodałam jeszcze owocową herbatkę i przepis na babeczki - zgodnie z zasadami wymianki, oraz kilka serwetek (Ola zajmuje się decupagem miedzy innymi więc uznałam, że mogą jej się przydać :) niestety nie zrobiłam zdjęcia całości :(

Ja na swoją przesyłkę jeszcze czekam (kłopoty techniczne, o których zostałam powiadomiona przez Olę, spowodowały opóźnienie - złośliwość przedmiotów martwych) i jak tylko dojdzie nie omieszkam się pochwalić.

Pozdrawiam - Magda :)

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
maagdas
Czas publikacji:
sobota, 08 marca 2014 12:48

Polecane wpisy

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa